Yükleniyor...

Kalite Politikamız

1- ŞİRKETİN İTİBAR VE SAYGINLIĞINI SÜREKLİ KORUMAK VE YÜKSELTMEK

Bugüne kadar edinilmiş olan şirket itibarının korunması ve yükseltilmesi için, önce kalite anlayışından ödün vermeden işleri zamanında, tek yapımda ve her defasında doğru yapmak. İşverenin gereksinim ve beklentilerini tespit etmek ve bunları en üst düzeyde karşılamak.

2- ELEKTRİK DAĞITIM SEKTÖRÜ İLE İLGİLİ TEKNOLOJİK GELİŞMELERİ TAKİP ETMEK VE MÜMKÜN OLAN EN KISA SÜREDE ADAPTE OLMAK

Kalite düzeyinin yükseltilmesi ve verimliliğin arttırılması için bilim ve teknolojideki gelişmeleri izlemek,kullanmak ve bu yolla kalite yönetim sisteminin sürekli gelişimini temin etmek, çalışan personelin bu gelişmeler konusunda gereksinim duyacakları eğitimi sağlamak.

3- TÜM ÇALIŞANLARIN TOPLAM KALİTEYE KATILIMINI SAĞLAMAK

Kalite, verimlilik ve karlılık arttırımını sağlamak için ekip çalışmasına önem vermek. Bu yöndeki arttırıcı katkıları teşvik etmek. Birlikte çalışılan alt yüklenici firmaların da denetlenerek ekip çalışmasına katılımlarını sağlamak. Toplam kaliteyi her düzeyde ve alanda sürekli ve kalıcı kılmak.

4- YAPTIĞIMIZ İŞLERDE DOĞAL ÇEVREYİ KORUMAK

İşlerin planlanması ve yürütülmesi aşamasında çevreye zarar verecek etkileri en aza indirecek önlemleri almak ve etkin bir çevre bilinci yaratmak.

5- ÇALIŞANLARIN İŞ SAĞLIĞINI VE İŞ GÜVENLİĞİNİ BİRİNCİ SIRADA TUTMAK

"Önce İnsan" Anlayışı ile Çalışanların sağlığına ve iş güvenliğine önem vermek. Yapılan tüm işlerde ilgili yönetmeliklere uygun çalışmak.

6- MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ EN ÜST SEVİYEDE KARŞILAMAK

Müşterileri memnuniyetine tüm çalışanlarımızla gayret göstermek.

7- SEKTÖRÜMÜZLE İLGİLİ YASAL ŞARTLARA UYMAK

Faaliyet gösterdiğimiz sektörle ilgili tüm yasa, yönetmelik ve tebliğlere uymak ve yasal şartların güncelliğini takip etmek.

Bize Ulaşın

Telefon
+90 272 214 53 24
Adres
Kanlıca Mh. 245 Sk. No:10/7 Afyonkarahisar
Hizmet Saatleri
Pzt.-Cumartesi: 9.00 - 17.00
Pazar — kapalı